Aksaray’da Nesibe Aydın Rüzgârı!

Kurucumuz, Eğitimci ve Yazar Nesibe Aydın, “Başarılı Bir Gelecek için Doğru Okul Seçimi” konulu seminerde Aksaraylı anne ve babalarla bir araya geldi.

Önümüzdeki yıl için, öğrenci kabulüne başlayan AKSARAY YILDIZLAR KAMPÜSÜMÜZDE düzenlenen seminerde, aday velilerimizin büyük ilgisiyle karşılanan Kurucumuz, eğitim hayatının en önemli tercihi olan okul seçiminin hangi kriterlere göre yapılması gerektiği konusunda bilgi ve tecrübelerini ebeveynlerle paylaştı.

Akademik çalışmaların yanı sıra, yabancı dil eğitimi, bilimsel çalışmalar, sanat ve sportif faaliyetlerin bireyin gelişimindeki önemini vurgulayan Nesibe Hocamız, okul-aile birliğinin eğitim hayatındaki öneminin altını çizdi.

1 saat olarak planlanan fakat katılımcıların yoğun ilgisiyle yaklaşık 2 saat süren seminer sonunda düzenlenen soru cevap etkinliğinde ise merak edilen soruları yanıtlayan Nesibe Hocamız, çocuklarının eğitimine önem veren Aksaraylı velilere, Nesibe Aydın Okullarına gösterdikleri bu yoğun ilgi ve güven için teşekkür etti.

Comments are closed.