Kurumsal

1984 yılında, iki öğretmen, HÜSAMETTİN ve NESİBE AYDIN tarafından, eğitim yayıncılığı alanında faaliyete başlayan kurumumuz, 1998 yılında Türkiye’nin en başarılı dershaneleri arasında yer alan Nesibe Aydın Dershanesi ile Yıldızlar markasının temelini atmıştır. Dershanemizde okuyan ve Türkiye’nin Yıldızları olarak adlandırılan öğrencilerimizin elde ettiği sınav sonuçları, liselere hazırlık ve üniversitelere hazırlık alanlarında Yıldızlar Okulu ismiyle markalaşmıştır.

2015 yılında, dershanelerin okula dönüşümünü takiben, Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu olarak devam eden bu ekol, iddialı akademik programı, disiplinli yapısı ve yoğun çalışma temposu ile öğrencilerine okulda ve yaşamda önemli başarılar kazandırmaktadır.

Nesibe Aydın Yıldızlar Okulu, ülkemizin geleceğini inşa edecek güçlü ve etkili bireyler yetiştirme misyonunu; çağdaş, yenilikçi ve fark yaratan bir anlayışla sürdürmektedir.

Dünya standartlarındaki bütüncül eğitim programı ile Türkiye’nin yıldızları olarak nitelendirilebilecek, Türkiye derecesi yapmak isteyen hedefi yüksek öğrencileri yetiştirmeyi, öğrencilerin kendi öğrenme modelleri ve yeni nesil okul anlayışıyla 21. yüzyılın başarılı bireyleri olmalarını sağlamayı ve ülkemizin ihtiyacı olan yüksek nitelikli bireyleri yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Sayılarla Yıldızlar Okulu

2.100

ÖĞRENCİ SAYISI

4

KAMPÜS SAYISI

310

ÇALIŞAN SAYISI