Akademik eğitimlerini sosyal sorumluluk çalışmalarıyla desteklediğimiz 4.sınıf öğrencilerimiz, harika bir etkinlik gerçekleştirdiler. Hayal gücünü geliştirmek, uluslararası bilinci ve kültürel farkındalığı artırmak adına düzenlenen E-twinning Projesi kapsamında bir araya gelen öğrencilerimiz, seçtikleri masal kahramanlarını canlandırdılar. Hem eğlenen hem de oldukları kahramanları arkadaşlarına İngilizce olarak tanıtan çocuklarımız keyifli bir gün geçirdiler.
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/12-1-819x1024.jpg)
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/13-1-819x1024.jpg)
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/14-1-819x1024.jpg)
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/15-819x1024.jpg)