Gelişen teknolojileri yakından takip etmek ve deneyimlemek için ülkemizin en büyük Havacılık ve Uzay Teknolojileri Şenliği olan TeknoFest’i ziyaret eden lise öğrencilerimiz, heyecan dolu bir gün geçirdiler.
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/2-1-819x1024.png)
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/3-1-819x1024.png)
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/4-1-819x1024.png)
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/5-819x1024.png)
Gelişen teknolojileri yakından takip etmek ve deneyimlemek için ülkemizin en büyük Havacılık ve Uzay Teknolojileri Şenliği olan TeknoFest’i ziyaret eden lise öğrencilerimiz, heyecan dolu bir gün geçirdiler.