Fen Bilimleri dersinde öğrendikleri “Tepkimeler” konusunu “Kimyasal Tepkime ” deneyiyle pekiştiren 8.sınıf öğrencilerimiz, uyguladıkları çeşitli yöntemlerle ezbere öğrenmek yerine deney ve gözlemlerle işledikleri konuları somutlaştırdılar.
![](https://yildizlarokulu.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/4-3-819x1024.png)
Fen Bilimleri dersinde öğrendikleri “Tepkimeler” konusunu “Kimyasal Tepkime ” deneyiyle pekiştiren 8.sınıf öğrencilerimiz, uyguladıkları çeşitli yöntemlerle ezbere öğrenmek yerine deney ve gözlemlerle işledikleri konuları somutlaştırdılar.